Kenniscentrum voor fietsbeleid

Fietsthemabijeenkomst Beter Benutten

Besloten themabijeenkomst voor de betrokkkenen bij de uitvoering van het programma Beter Benutten (thema Fiets).

Programma

12:30-13:00 Inloop en lunch
13:00-13:45 terugkoppeling plenair

  • Ontwikkelingen rond Fiets en data
  • Hoofdpunten gedragsonderzoek fietsstimuleringsprojecten D&B
  • Uitkomsten benchmark methoden stimulering fietsgebruik
  • Do's en dont's BB fietsprojecten

13:45-16:00 Twee rondes in paralle workshops themagewijs meedenken met plannen. Collegiaal advies, Leren van de plannen en samen beter maken

  • Fietsparkeren en de keten (Otto en Hans)
  • Fietsinfrastructuur (Bert en Klaartje)
  • Fietstimulering bij bedrijven.

16:00-16:30 wrap up en vervolgafspraken, daarna tot 17u borrel

 Dit is een besloten bijeenkomst voor de direct betrokkkenen bij de uitvoering van het programma Beter Benutten (thema Fiets) en die lid zijn van het Intranet Beter Benutten Thema Fiets.

print programmaPrint programma

  • Hans Voerknecht (CE)
  • Pierre van Veggel (Van Veggel Mobiliteitsadvies)
  • Herbert Tiemens (Provincie Utrecht)
  • Nathan Hooghof (Provincie Noord-Brabant)
  • Tom Zee (Rijkswaterstaat Midden Nederland)
  • Minke Pronker (Provincie Gelderland)
  • brigit Valentijn (provincie Utrecht)
  • Bert Zinn (Ministerie van I&M)
  • Joost Beenker (Goudappel Coffeng)
  • Klaartje Arntzen (Rijkswaterstaat, Verkeer en Leefomgeving)
  • Jaco Pieper (Ministerie van Infrastructuur en Milieu)
  • Otto van Boggelen (CROW-Fietsberaad)
  • Tony Hoogendoorn (Ministerie van Infrastructuur en Milieu)
  • Stef Baijense (Vervoersautoriteit MRDH)
  • Martijn Sargentini (Vervoerregio Amsterdam)
  • Martijn Abeling (Provincie Overijssel)
  • Sandra Hueber (Bright Up)
  • Gerran Spaan (Gemeente Enschede)
  • Ruben van den Hamsvoort (DTV Consultants)
  • Nancy van der Bol-Vloothuis (Gemeente Amsterdam)
  • Sjors van Duren (Royal HaskoningDHV)
  • Marjoline van der Haar (Goudappel Coffeng)
  • Jorn Horstman (Dijksterhuis & van Baaren)
  • Yvonne van den Dungen (Rijkswaterstaat)
  • A. Pannekoek (Provincie Zuid-Holland)
  • Wim Bot (Fietsersbond)
  • Johan de Jong (Gemeente Tilburg)
  • Diederik Braat (Provincie Zuid-Holland)
  • Roland Kager (Studio Bereikbaar)
  • Frans de Kok (ANWB)
  • David Bakker (Gemeente Arnhem)
  • Marion Patist (&Morgen)
  • Rick Lindeman (Rijkswaterstaat)
  • Wouter Jorritsma (MRDH Vervoersautoriteit)
  • Friso Metz (Match Mobiliteit)
  • Martin Dijkstra (Werk Slim, Reis Slim Leeuwarden)