ProRail bekijkt ontwikkeling grotere automatische fietskluis

30-06-2005

ProRail laat onderzoeken of grotere kluizen voor automatische verhuur van OV-fietsen rendabel zijn te exploiteren.
ProRail laat onderzoeken of grotere kluizen voor automatische verhuur van OV-fietsen rendabel zijn te exploiteren. Te denken valt bijvoorbeeld aan de Bikedispenser waarin vijftig OV-fietsen passen. Het gaat dan om een compacter model OV-fiets. Pas-houders zouden dan binnen vijftien seconden een OV-fiets kunnen huren of inleveren.
ProRail denkt dat grotere kluizen als de Bikedispenser te zijner tijd van pas kunnen komen op grotere knooppunten zonder bewaakte fietsenstalling (zoals Schiphol) of als aanvulling op bewaakte stallingen met ruimtegebrek.
Er zijn nog geen reacties geplaatst

Reactie plaatsen

Alleen geregistreerde gebruikers kunnen een reactie plaatsen. Vul a.u.b. uw e-mailadres in om uw registratie te controleren

E-mail:
 
Zend pagina
Bericht:*
E-mail adres naar wie u het wilt verzenden*
**
Uw gegevens*
E-mail*
Naam:

* verplicht